0  |  0

توسعه شتاب دهنده‌ها در دستور کار

توسعه شتاب دهنده‌ها در دستور کار

سورنا ستاری در آئین افتتاح ساختمان نخستین پروژه کلان‌شهر دانایی (آزمایشگاه نوآوری باز) که در شهرستان فردیس برگزار شد، با بیان اینکه توسعه شتاب دهنده‌ها به طور ویژه در دستور کار معاونت علمی فناوری رئیس جمهور است، اظهار کرد: خوشبختانه شاهد اتفاقات خوبی در استان البرز هستیم.
وی در ادامه با بیان اینکه امروز توافق نامه‌ای با شهرداری کرج در خصوص استارت آپ ها منعقد می‌شود، اضافه کرد: هرکجا که تیم‌های استارت آپی فعالیت کنند، اتفاقات مثبتی رخ خواهد داد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه مجموعه مپنا در حوزه استارت آپ ها وارد شده است، گفت: این اقدام موجب برقراری ارتباط مردم کوچه و بازار با مجموعه‌های فناوری و علمی می‌شود که نتیجه آن تولید کارهای فناورانه خواهد بود.
ستاری با بیان اینکه معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری برنامه‌های خاصی برای مقابله با تحریم‌ها دارد، بیان کرد: این اقدام با تکیه بر توان داخلی میسر می‌شود.
وی با بیان اینکه اولین شتاب دهنده علمی فناوری، مواد دارویی بود، گفت: اکنون ۹۸ درصد داروها را در داخل کشور تولید می‌کنیم و در این حوزه قصد توسعه بیش از این را داریم.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com