1  |  0

هجدهمین نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای برگزار می‌شود

هجدهمین نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای برگزار می‌شود

هجدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه‌ای و تخصصی کشور با هدف هم‌افزایی فن‌بازارهای سراسر کشور تیرماه برگزار می‌شود.
این رویداد توسط شبکه فن‌بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با حضور مدیران فن بازارهای منطقه‌ای و تخصصی، کارگزاران تجارت فناوری و بازیگران زیست بوم فناوری و نوآوری در قزوین برگزار می شود.
برگزاری «پنل‌های تخصصی مرتبط با زیست بوم فناوری و نوآوری»، «ارائه تجربیات موفق و انتقال تجربه بازیگران تاثیرگذار زیست بوم فناوری و نوآوری» و «بررسی نقش بروکرها در نفوذ فناوری در صنعت با حضور نمایندگان بخش صنعت و زیست بوم فناوری و تسهیلگران زیست بوم» بخشی از برنامه‌های در نظر گرفته شده در این نشست است.
از دیگر محورهای هجدهمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه‌ای و تخصصی کشور می توان به «معرفی اجزاء فعال زیست بوم فناوری کشور»، «دیدار با مسوولان و مدیران کشوری و استانی» و «تجلیل از بروکرهای فعال در زیست بوم فناوری و نوآوری» اشاره کرد.
بازارسازی برای محصولات ایران‌ساخت یکی از مهم‌ترین حلقه‌های زنجیره زیست‌بوم فناوری و نوآوری در کشور است. اینکه ایده‌ها، محصولات و خدمات در بهترین مسیر ممکن به بازار تقاضا برسند. این هدف با همراهی بروکرها و کارگزاران تجارت فناوری در شبکه فن بازار ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دنبال می شود.
در حال حاضر ۵۰ کارگزار در کشور در حوزه‌های تخصصی چون شهر هوشمند، سلامت، گاز، کشاورزی و پتروشیمی به متقاضیان خدمات ارائه می‌کنند. اما برای تسهیل دسترسی‌ها به خدمات توسعه بازار و ایجاد فن بازارهای تخصصی در دیگر حوزه‌ها، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا تعداد این شرکت‌ها به عدد ۷۰ برساند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com