2  |  1

افزایش نمایش تبلیغات در اینستاگرام

افزایش نمایش تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام در حال آزمایش ارائه خدمات تبلیغاتی و نمایش آگهی در بخش جستجوی این شبکه اجتماعی است. به عنوان مثال اگر کاربران کلمه البسه را جستجو کنند، نتایجی در فید خبری از حساب‌های کاربری مرتبط با خرید البسه نمایش داده خواهد شد. قرار است این خدمات به تدریج و طی ماه‌های آینده در دسترس کاربران اینستاگرام در سراسر جهان قرار بگیرد.
یک شیوه تبلیغاتی دیگر در اینستاگرام که با همکاری برخی شرکت‌ها در حال طراحی است، یادآوری برخی رویدادهای تجاری برای کاربران است.
کاربران برای مشاهده این نوع تبلیغات باید گزینه یادآوری آگهی‌های هشدار دهنده را فعال کنند تا یک روز قبل و سپس ۱۵ دقیقه قبل از شروع این رویدادها پیام مرتبط را دریافت کنند. این پیام‌ها بر روی صفحه اصلی نمایشگر گوشی در دسترس قرار می‌گیرد.
درآمد تبلیغاتی اینستاگرام در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ به ۳۱.۲۵ میلیارد دلار رسید که نسبت به رقم ۳۲.۶۴ میلیارد دلار مدت مشابه سال ۲۰۲۱ کاهش یافته و همین مساله موجب نگرانی اینستاگرام شده است.
احتمال افزایش بحران اقتصادی در آمریکا که به اخراج ۱۱ هزار کارمند متا مالک اینستاگرام منجر شده نیز یک نگرانی دیگر در این شرکت است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com