2  |  2

انتشار ماهنامه «زیست‌بوم خلاق»، ویژه نوروز 1402

انتشار ماهنامه «زیست‌بوم خلاق»، ویژه نوروز 1402

این ماهنامه که با محوریت صنایع خلاق، فناوری‌های نرم و فرهنگی منتشر می‌شود به تازه‌ترین رویدادها، اخبار و موضوعات برجسته این حوزه می پردازد. همچنین این ماهنامه مطالب آموزشی و متنوعی را برای فعالان زیست بوم صنایع خلاق در بر دارد که خواندن آن خالی از لطف نیست.
گزارش آماری فعالیت واحدهای خلاق
در این ماهنامه گزارش‌های آماری متعددی منتشر شده است که مهمترین حمایت ها از واحدهای خلاق، حمایت از صادرات، توانمندسازی، توسعه بازار های داخلی و بین المللی و تعداد شرکت های خلاق و خانه های خلاق و نوآوری به نقکیک استان و ... و همچنین گزارش فعالیت صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق آمده است.
همچنین گزارش پیمایش بازی‌های دیجیتال در کشور که مروری بر شاخص‌ترین اطلاعات مصرف بازی‌های دیجیتال در ایران است، بخش دیگری است که در حوزه‌ی بازی به‌تفصیل در قسمت اول آن منتشر شده است.
معرفی خانه‌های خلاق و نوآوری رضوان و حال خوب
در این بخش از ماهنامه به معرفی خانه‌های خلاق و نوآوری پرداخته شده است و گفت‌وگویی با مدیر خانه خلاق و نوآوری رضوان و مدیر خانه خلاق و نوآوری حال خوب انجام و توانمندی‌ها، تجارب، دستاوردها و چالش‌ها این دو خانه خلاق بیان شده است
شتاب‌دهنده
یکی از فعالیت‌های اصلی و کلیدی خانه‌های خلاق و نوآوری شتاب‌دهی است که در این ویژه‌نامه نوروزی فعالیت شرکت توسعه آفرینش‌های خلاق که توسط خانه خلاق و نوآوری زینو شتاب‌دهی آن انجام شده؛ معرفی شده است.
معرفی شرکت‌های خلاق
شرکت‌های خلاق از مهم‌ترین فعالان و بازیگران عرصه اقتصاد، خلاقیت و نوآوری کشور هستند که در معاونت علمی، هم‌تراز دانش‌بنیان ها تعریف شده‌اند.
این ویژه نامه نوروزی به معرفی سه شرکت خلاق اختصاص پیدا کرده و مقالات متنوع در حوزه‌های فناوری، نوآوری، دارویی و ... معرفی اپلیکیشن ها کاربردی شرکت‌های خلاق، معرفی کتاب‌های کارآفرینی، کسب‌وکار و ... از دیگر مطالب این ویژه نامه نوروزی است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com