2  |  0

افزایش تعداد دانش‌بنیان‌های طرف قرارداد با سازمان فناوری اطلاعات

افزایش تعداد دانش‌بنیان‌های طرف قرارداد با سازمان فناوری اطلاعات

دکتر محمد خوانساری در دیدار نوروزی سال ۱۴۰۲ که با حضور مدیران و کارکنان این دستگاه صورت گرفت، تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن در آغاز سال جدید را نویدبخش سالی پرخیر و برکت دانست و با مروری بر اهداف و مأموریت‌های سازمان فناوری اطلاعات ایران در سال جدید، بیان داشت: امسال برای رشد تولید و مهار تورم، اطلاعات سامانه‌هایی که توسط این سازمان مدیریت و راهبری می‌شود به نحو احسن مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند و توسعه فعالیت‌ها با حفظ تکالیف قانونی پیشین، در دستور کار قرار خواهد گرفت.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، رویکرد این دستگاه در سال جدید را مبتنی بر پاسخگویی در ارائه خدمات به متقاضیان دانست و گفت: به منظور افزایش و رشد تولید در سازمان فناوری اطلاعات ایران، نیازمند سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان هستیم و پاسخگو بودن در حوزه ارائه خدمات به نیازهای متقاضیان را به طور جدی پیگیری می‌کنیم و لذا تحقق این مهم نیازمند تلاش جهادی و یکپارچه کلیه کارکنان است.
خوانساری اظهارداشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در دستور کار قرار گرفت و بر همین اساس تعداد شرکت‌های دانش بنیان طرف قرار داد با سازمان در سال گذشته نسبت به سال ۱۴۰۰ با رشد ۱۰۰ در صدی به ۳۲ شرکت افزایش یافت.
در این دیدار هم‌چنین، معاونان سازمان فناوری اطلاعات ایران در حوزه‌هایی نظیر امنیت، دولت الکترونیک و سیاست گذاری و اعتباربخشی اقدام به ارائه گزارشی از اقدامات خود در سال گذشته نمودند و به ترسیم برنامه‌های خود در سال جدید پرداختند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com