0  |  0

وارادت آذربایجان‌شرقی 26 درصد افزایش یافت

وارادت آذربایجان‌شرقی 26 درصد افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، ناصر نوروزی  در نشست بررسی مشکلات فراروی میز ترکیه به تشریح آخرین وضعیت صادرات و واردات استان در سال گذشته و چهار ماهه اول سال‌جاری پرداخت.
مدیرکل گمرکات آذربایجان‌شرقی با اشاره به وضعیت صادرات و واردات گمرکات استان گفت: در سال گذشته بیش از یک میلیارد و 200 میلیون دلار صادرات به اقصی نقاط جهان داشتیم که رتبه چهارم کشور را شامل می‌شد.

وی ادامه داد: در زمینه واردات نیز رتبه پنجم کشور را داشته‌ایم و در چهار ماهه امسال نیز رشد 8 درصدی صادرات را شاهد هستیم که رتبه ششم کشور است.مدیرکل گمرکات آذربایجان‌شرقی افزود: در چهار ماهه امسال واردات 26 درصد رشد یافته که رتبه چهارم کشور است و 463 هزار نفر ورود و خروج را به کشور داشته‌ایم.

نوروزی در ادامه سخنان خود به واردات و صادرات با کشور ترکیه اشاره کرد و گفت: بیش از 102 میلیون دلار صادرات به کشور ترکیه داشتیم که به نسبت سال قبل افزایش داشته است و در زمینه واردات نیز افزایش نسبی را شاهد هستیم.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com