0  |  0

کاهش قیمت جهانی طلا

کاهش قیمت جهانی طلا

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس طی یکی دو روز گذشته ‌نرخ دلار نوساناتی داشت البته این نوسانات محدود بود.اما امروز نیز نسبت به روز قبل تفاوت‌‌هایی محدود در نرخ انواع ارز و طلا رخ داد.

در بازار تهران، امروز یک دلار آمریکا به قیمت 3535 تومان داد و ستد شد در حالی که نرخ روز گذشته آن 3527 تومان بود.همچنین امروز یورو با قیمت 3831 تومان و درهم امارات به نرخ 965 تومان داد و ستد شد.

در بازار طلا، امروز سکه بهار آزادی به قیمت 913 هزار تومان و سکه امامی به قیمت 914 هزار و 500 تومان عرضه شد؛ روز گذشته‌ سکه بهار آزادی طرح قدیم با قیمت 911 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح جدید با قیمت 912 هزار تومان عرضه شد.

‌همچنین نیم سکه بهار آزادی امروز بدون تغییر قیمت نسبت به روز قبل، به قیمت 464 هزار تومان فروش رفت‌؛ ربع سکه بهار آزادی نیز بدون تغییر قیمت نسبت به روز قبل‌ 249 هزار تومان خرید و فروش شد.

‌امروز در بازار پایتخت سکه گرمی به قیمت 167 هزار تومان به فروش رفت؛ همچنین هر گرم طلای 18 عیار (بدون اجرت ساخت) 92 هزار و 950 تومان فروخته شد که قیمت روز گذشته آن 93 هزار و 200 تومان بود.

امروز هر اونس طلا در بازارهای جهانی به نرخ یک‌هزار و 88 دلار و 60 سنت فروخته شد که قیمت روز گذشته آن‌ 1090 دلار ‌بود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com