0  |  0

افزایش شاخص بورس‌های آمریکا و اروپا

افزایش شاخص بورس‌های آمریکا و اروپا

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از پایگاه خبری «ای پی ای»، شاخص بورس آمریکا و اروپا در روز چهار شنبه با روند صعودی آغاز به کار کرد. در همین حال، در آمریکا شاخص بورس «داوجونز» ۹۵ دهم درصد، «S&P ۵۰۰» از رشد ۱.۷ درصدی و «نزدک» ۹۳ دهم درصد افزایش داشتند.

همچنین در اروپا شاخص بورس «فوتسی» لندن ۶۲ دهم درصد و بورس آلمان ۱.۶ درصد افزایش داشتند اما شاخص بورس فرانسه ۸۷ دهم درصد کاهش داشت. بر همین اساس، قیمت جهانی طلا در بازار معاملات امروز ۴.۲۰ دلار افزایش یافت و به رقم یکهزار و ۶۷ دلار و ۷۰ سنت در هر اونس رسید.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com