0  |  0

صادرات 523 کیلوگرم خاویار پرورشی در مازندران

صادرات 523 کیلوگرم خاویار پرورشی در مازندران

حسن حبیب‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، اظهار کرد: مازندران با ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل بالایی که در تولید آبزیان و فرآورده‌های آن دارد، می‌تواند از ارکان اساسی صادرات غیرنفتی به حساب آید.وی افزود: در چهار ماه نخست امسال 523.2 کیلوگرم خاویار پرورشی به ارزش اقتصادی 455 هزار دلار از مازندران به کشورهای اروپایی صادر شده است.مدیرکل شیلات مازندران اضافه کرد: این میزان خاویار به کشورهایی از جمله آلمان، انگلیس و بلژیک صادر شد.

این مسئول با اشاره به اینکه مجموع صادرات خاویار پرورشی در سال گذشته 455.9 کیلوگرم معادل 397 هزار دلار بود، تصریح کرد: میزان صادرات چهار ماهه خاویار پرورشی امسال نسبت به کل صادرات خاویار در سال 93 از نظر وزنی و ریالی 15 درصد رشد داشته است.حبیب‌نژاد در پایان گفت: ارزش ریالی هر کیلوگرم خاویار 870 دلار است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com