0  |  0

برگزاري همايش کار و کارآفريني در سربيشه

برگزاري همايش کار و کارآفريني در سربيشه

همايش کار و کارآفريني در سربيشه برگزار شد. يک استاد دانشگاه در اين همايش گفت: يک کارآفرين هميشه قبل از دريافت تسهيلات خوداشتغالي بايد هدف و نقاط ضعف وقوت کاري خود را مشخص کند. مهندس «کهنسال» مهم ترين موضوع در زمان دريافت تسهيلات را داشتن طرح توجيهي قوي دانست و افزود: براي اجراي کارآفريني بايد صبور بود.وي به روستاييان و کارآفرينان توصيه کرد در زمينه ايجاد صنايع کوچک مرتبط به گياهان دارويي فعاليت گسترده اي داشته باشند.

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خراسان نیوز
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com