0  |  0

پرداخت 14 ميليارد ريال تسهيلات مشاغل خانگي در آذربايجان غربي

پرداخت 14 ميليارد ريال تسهيلات مشاغل خانگي در آذربايجان غربي

به گزارش خبرنگار خبرگزاري صداوسيما مدير توسعه كارافريني و اشتغال اداره كل تعاون،كار ورفاه اجتماعي اذربايجان غربي گفت : در سالجاري 464 طرح مشاغل خانگي براي دريافت تسهيلات اشتغال به بانكاهاي عامل معرفي و براي 375 طرح 14 ميليارد و 105 ميليون ريال تسهيلات پرداخت شده است.

صادق آهنگري با بيان اينكه در سالجاري 5 هزار و801 جوينده كار در مراكز كاريابي اذربايجان غربي ثبت نام كرده اند افزود : از اين تعداد 4 هزار و 681 نفر به كارفرمايان معرفي و 2 هزار و342 نفر مشغول به كار شده اند.

وي يادآور شد: 35 مركز كاريابي داراي مجوز از وزارت تعاون،كار ورفاه اجتماعي در آذربايجان غربي فعاليت مي كنند.آهنگري ميزان بيكاري آذربايجان غربي در بهار سالجاري را 10و7 درصد عنوان كرد و افزود : اين ميزان در كشور بطور ميانگين 10و8 درصد است

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صداوسیما
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com