صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

کتاب کارآفرینی سازمانی ایجاد معماری سازمانی کارآفرینانه

کتاب کارآفرینی سازمانی ایجاد معماری سازمانی کارآفرینانه

کتاب «کارآفرینی سازمانی ایجاد معماری سازمانی کارآفرینانه»، نوشته‌ی «رضا کهن هوش نژاد»، توسط انتشارات «جهاددانشگاهی» در «344» صفحه روانه بازار نشر شده است.

هدف این کتاب:

شکل ­گیری گرایش فکری کارآفرینانه و القای آن در درون فرهنگ و فعالیت ­های سازما‌‌‌ن­ ها بویژه سازمان های بزرگ می باشد تا به این ترتیب با پدیدار شدن نگرش و رفتار کارآفرینانه در سرتاسر سازمان، ارزش­آفرینی در ابعاد اقتصادی همچون استراتژی ­های سازمانی جدید، فرآیندهای داخلی جدید، کسب و کارهای مخاطره ­آمیز جدید، بازارهای جدید، مدل­ های کسب و کار جدید، محصولات و خدمات جدید، و همچنین در ابعاد اجتماعی، فرهنگی و سیاسی تحقق یابد. در ارتباط با طرح «ایجاد معماری سازمانی کارآفرینانه» در ذیل عنوان اصلی کتاب یعنی «کارآفرینی سازمانی»، باید اشاره نمود که در میان عوامل موثر بر کارآفرینی سازمانی، معماری سازمانی کارآفرینانه نقش تاثیرگذارتری داشته و به‌عنوان جلوه ­ای از کارآفرینی سازمانی رخ نمایی می کند.

فصول این کتاب شامل:

1) چیستی کارآفرینی

2) ماهیت کارآفرینی سازمانی

3) فرآیند و مدل‌های کارآفرینی سازمانی

4) محرک‌ها(عوامل موثر) و موانع کارآفرینی سازمانی

5) استراتژی کارآفرینی سازمانی

6) قلمرو کارآفرینی سازمانی از منظر فرصت

7) قلمرو کارآفرینی سازمانی از منظر مخاطره پذیری سازمانی

8) کارآفرینی سازمانی پایدار

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com