صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  1

کتاب کارآفرینی سازمانی

کتاب کارآفرینی سازمانی

کتاب «کارآفرینی سازمانی» نوشته‌ی «دونالد كوراتكو»، با ترجمه «عباس نوری‌زاده ,بهاره صبور»، توسط انتشارات «سازمان مدیریت صنعتی» در «90» صفحه منتشر شده است.

درباره کتاب:

کتاب حاضر که به منظور استفاده دانشجویان رشته مدیریت و کارآفرینی تدوین یافته در موضوع کارآفرینی سازمانی نوشته شده است. از این رو در کتاب پس از بیان مفهوم کارآفرینی سازمانی؛ نظریه‌ها و مدل‌های کارآفرینی سازمانی و همچنین فرآیند کارآفرینی سازمانی و جوانب مختلف آن در طول دو دهه گذشته مورد بررسی قرار گرفته است. در پایان کتاب، نیز نتایج حاصل از کارآفرینی سازمانی به اختصار شرح داده شده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com