صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

کارآفرینی و گردشگری با رویکرد بین المللی

کارآفرینی و گردشگری با رویکرد بین المللی

کتاب «کارآفرینی و گردشگری با رویکرد بین المللی»، نوشته‌ی «جوو آتلیویک و پیچ»، ترجمه ی «رضا محمد کاظمی، شهباز یزدانی و مریم عزیزی»، توسط انتشارات «کتابخانه فرهنگ» در «392» صفحه منتشر شده است.

در این کتاب در خصوص کارآفرینی در گردشگری، فرآیند کارآفرینانه، خلاقیت در کارآفرینی و تداوم خلاقیت، نوآوری اجتماعی، شکافهای جهانی، توسعه منطقه ای، بهره برداری کارآفرینانه، توانمندی های اقتصادی، فناوری اطلاعات در کارآفرینی در سازمانهای کوچک و متوسط، دسترسی به منابع مالی، قصد کارآفرینانه، بوده که در تمام موارد رویکرد بین المللی را در نظر داشته است.

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com