صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  1

رفتار شهروندی و کارآفرینی سازمانی

رفتار شهروندی و کارآفرینی سازمانی

کتاب «رفتار شهروندی و کارآفرینی سازمانی تیپ های شخصیتی و عملکرد شغلی»، نوشته‌ی «نسرين يگانه راد، حسن توزنده جانی» توسط انتشارات «گیوا» در «۸۶» صفحه منتشر شده است.

درباره کتاب:

سازمان ها جامعه امروزی را تشکیل می دهند بخش عمده زندگی ما در سازمان ها و یا در ارتباط با آن ها سپری می شود از جمله عواملی که باعث افزایش عملکرد سازمانی می شود شخصیت افراد است سازش و هماهنگی بین نوع شخصیت و نوع محیط باعث سازگاری بیشتر با شغل و حرفه می شود که به نوبه خود به عملکرد سازمانی مثبت منجر می شود در پژوهش حاضر ارتباط تیپ های شخصیتی و عملکرد شغلی مورد بررسی قرار گرفته است

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com