صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

مدل‌های درآمدی و کسب‌وکار با رویکرد بازار ایران

مدل‌های درآمدی و کسب‌وکار با رویکرد بازار ایران

کتاب مدل‌های درآمدی و کسب‌وکار با رویکرد بازار ایران، تالیف مهدی علیپور سخاوی، صدف اصفا، داوود دهقان اثری بومی است که بر پایه آموزه‌های نوین راه‌ندازی کسب و کارهای نوپا و استارتاپ‌ها به نگارش درآمده.
محتوای آموزشی ارائه شده در کتاب مدل‌های درآمدی و کسب‌وکار با رویکرد بازار ایران حول دو محور اصلی و پایه‌ای در کسب‌وکار شکل گرفته که شامل مد‌ل‌های کسب‌وکار و مدل‌های درآمدی است.
در این کتاب، مثال‌های متنوع بومی در حوزه‌های مختلفی اعم از خدمات، مهندسی پزشکی، آموزش، سلامت، حقوقی، مسئولیت اجتماعی و غیره ارائه شده تا خواننده بتواند شیوه به کارگیری مفاهیم آموزشی در صنایع مختلف را درک کرده و زمینه جرقه‌های ذهنی برای ایده‌پردازی در این صنایع برای وی فراهم شود.
کتاب مدل‌های درآمدی و کسب‌وکار با رویکرد بازار ایران با متد استارتاپ ناب تهیه شده و بسیاری از تصمیمات و ویژگی‌ها در طی مسیر طراحی و تالیف کتاب به صورت پویا و بر اساس فیدبک‌های مخاطبین اخذ شده‌اند.
ویژگی‌های این کتاب عبارتند از:
- بیش از 70 مثال بومی تشریح شده
- 40 بوم ناب و بوم مدل کسب و کار
- 20 مطالعه موردی جامع از استارتاپ‌های فعال در حوزه‌های مختلف
- 4323 پیش ثبت نامی در کمپین کتاب
- حدود 30 نفر از موسسین و افراد فعال در اکوسیستم در نگارش این کتاب به ما کمک کردند.
- تمرین و پرسش و پاسخ‌های فراوان در کتاب
- تشریح 3 الگوی اصلی مدل کسب‌‌وکار از دیدگاه‌اش موریا و ۵ الگوی کسب‌و‌کار از دیدگاه الکساندر استروالدر همراه با مثال‌های بومی
- تشریح 18 مدل درآمدی با مثال‌های بومی جهت افزایش یادگیری و درک خواننده
فهرست مطالب
فصل صفر: مقدمه و پیش گفتار
فصل اول: مبانی و تعاریف
فصل دوم: انواع الگو‌های مدل کسب‌و‌کار
فصل سوم: مدل‌های درآمدی Revenue Models
فصل چهارم: مطالعه‌ موردی استارتاپ‌های ایرانی

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com