1  |  6

ازدواج آقای فناوری اطلاعات و خانم کسب و کار

ازدواج آقای فناوری اطلاعات و خانم کسب و کار

شاید بتوان گفت که نخستین جرقه های دخالت فناوری اطلاعات در بازار کسب و کار توسط تلفن زده شد. زمانی که مشتریان به کمک تلفن از یک فروشگاه محلی کالای مورد نظر خود را خریداری می کردند. روشی که چندان مرسوم نبود و به عنوان یک سرویس فوق العاده به مشتری ارائه می شد.

اما با ظهور اینترنت و شبکه های رایانه ای امروزه به نظر می رسد که فناوری اطلاعات نه تنها یک سرویس فوق العاده نیست که به یک بخش جدا نشدنی از هر کسب و کاری تبدیل گردیده است. چرا که علاوه بر فروش، راه کارهای بازاریابی، تبلیغات، سامانه دریافت و پرداخت، سامانه های عضویت و بسیاری نیازهای دیگر یک کسب و کار را می توان روی بستر فناوری اطلاعات پیاده سازی نمود.

ازدواج آقای فناوری اطلاعات و خانم کسب و کار

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com