0  |  0

بخش معدن بستری برای سرمایه‌گذاری جدید

بخش معدن بستری برای سرمایه‌گذاری جدید

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز بخش معدن و صنایع معدنی قابلیت همپایی با نفت را برای تحصیل ارز و ایجاد اشتغال دارد و در واقع بستری برای سرمایه‌گذاری جدید محسوب می‌شود.
«علیرضا رزم حسینی» پس‌از افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات تجهیزات معدن، راه سازی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران توضیح داد: بر اساس مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا از یک ماه پیش مقرر شد، نمایشگاه‌های مختلف با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شود که تاکنون ۱۰ نمایشگاه در این محل برپا شده است. وزیر صنعت، معدن وتجارت با بیان اینکه امروز بالغ بر ۶۰میلیارد تن ذخیره معدنی در سطح کشور شناسایی شده که از این رقم حدود ۳۷ میلیارد تن ذخیره قطعی و بقیه احتمالی است.
رزم حسینی شمار مواد معدنی اکتشافی در کشور را ۶۸ ماده ذکر کرد که سهم مصالح ساختمانی نسبت به فلزی غالب است. ایران ۱۰ هزار و ۴۰۰ معدن دارای پروانه بهره‌برداری دارد که پنج هزار و ۶۰۰ معدن آن فعال است و حدود 4000 معدن راکد محسوب می‌شود

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: روزنامه ایران
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com