0  |  1

همایش اقتصاد هوشمند برگزار می شود

همایش اقتصاد هوشمند برگزار می شود

این همایش با سخنرانی فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص گفتمان اقتصاد هوشمند، مفهوم و پیامدهای اقتصاد دیجیتال، معماری سازمانی و تحول دیجیتال و مروری بر سند نقشه راه اقتصاد هوشمند افتتاح می شود و سپس کارشناسان و متخصصان اقتصادی طی پنل های جداگانه ای به تبیین مفاهیم اقتصاد هوشمند خواهند پرداخت.
اصول و چالش های حکمرانی اقتصاد پلتفرمی، اقتصاد مبتنی بر بلاک چین، سیاست گذاری و تنظیم گری هوشمند،صنعت و تجارت هوشمند، تامین مالی هوشمند و رمز پول بانک مرکزی ، شش محور اصلی این همایش را تشکیل می دهند.
این همایش را پژوهشکده امور اقتصادی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و توسعه اقتصاد هوشمند (مرکز فاوا) برگزار می کند.

همایش اقتصاد هوشمند برگزار می شود

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com