0  |  0

سومین دوره کسباتور برگزار می‌شود

سومین دوره کسباتور برگزار می‌شود

در ادامۀ برگزاری برنامه‌های نخبگانی و با هدف توسعۀ فرهنگ کسب و کار نوآورانه و فناورانه، سومین دوره کسباتور با سهمیه ویژه برای مستعدان برتر، با همکاری بنیاد نخبگان استان اصفهان و اتاق بازرگانی اصفهان برگزار خواهد شد.

«دوره توانمندسازی، توسعه فردی و مهارت‌افزایی در حوزه کسب و کار»، «آشنایی با فرایندها، مهارت‌ها و ابزارهای مدیریت کسب و کار»، «عضویت نفرات برتر در خانه تخصصی همکارستان» و همچنین «شبکه‌سازی جوانان مستعد کارآفرین و ارزش‌آفرین زیست‌بوم کسب و کار» از مهمترین سرفصل‌های این برنامه است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر، تا سیزدهم آبان‌ماه به سامانۀ بنیاد نخبگان استان اصفهان مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com