0  |  0

جشنواره ایده‌های برتر در البرز برگزار می‌شود

جشنواره ایده‌های برتر در البرز برگزار می‌شود

جشنواره ایده‌های برتر به‏ عنوان اولین حلقه زنجیره ایده تا محصول با هدف ترویج فرهنگ خلاقیت و نوآوری، شناسایی استعدادهای خلاق، از سال 1394 تا کنون همزمان با بزرگداشت هفتۀ پژوهش و فناوری استان البرز برگزار شده و در ذیل آن از ایده‌های برتر تجلیل به عمل می‌آید.

در همین راستا، هشتمین جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار استان البرز همزمان با بزرگداشت هفتۀ پژوهش و فناوری در استان البرز در آذرماه با هدف ترویج ایده‌پروری و هدایت ایده‌های خلاق و نوآور برای تولید ثروت و ایجاد اشتغال مولد، تسهیل در راستای تقویت و تکمیل ایده‌ها و همچنین ارائه‌ی راهکار برای حل مشکلات ملی و صنعتی، با همکاری بنیاد نخبگان استان البرز و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز برگزار خواهد شد.

نوآوری، امکان تولید، ارزش‌افزوده اقتصادی، فراگیری استفاده در جامعه، درجه‌ رفع مشکلات جامعه و امکان ارائه در صحنه‌ جهانی، از مهمترین معیارهای این رویداد است که در حوزه‌های علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست، هنر،علوم پزشکی و دامپزشکی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در این رویداد تا سی‌ام آبان‌ماه به سامانة بنیاد نخبگان البرز مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com