0  |  0

ایجاد مراکز نوآوری در 5 استان کشور

ایجاد مراکز نوآوری در 5 استان کشور

یکی از عرصه‌های کاربردی در کشور که هر ایرانی حداقل یک بار با آن سروکار داشته و در روزهای شیوع بیماری کرونا از خدمات آن بهره بیشتری برده است، خدمات پستی است. حوزه‌ای که با اوج‌گیری بیماری و کاهش حضور مردم در جامعه، دوباره جان گرفت و ارائه خدماتش را سرعت داد.

پست نوآورانه

بر همین اساس، توسعه زیست‌بوم فناوری و نوآوری این حوزه با کمک ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هدفی شد که با تلاش‌های صورت گرفته و با همکاری اداره پست منجر به شکل‌گیری 5 مرکز نوآوری در استان‌های کشور شد.

در حال حاضر مراکز نوآوری پست در استان‌های تهران، خراسان رضوی، یزد، اصفهان و گلستان ایجاد شده است. اقدامی که تحسین و حمایت اتحادیه جهانی پست را نیز در پی داشت.

پست ایران پنج مرکز نوآوری در استانهای تهران، گلستان، خراسان رضوی، یزد و اصفهان راه اندازی کرد.

حمایت از توسعه شرکت‌های خلاق و نوآور اقتصاد دیجیتال در کشور، کمک به شکل گیری زیست‌بوم نوآوری در حوزه پست، توسعه خدمات نوین پستی و نوآوری از طریق استارتاپ‌ها و تسریع در تحول دیجیتال پست از جمله اهداف تاسیس این مراکز نوآوری است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com