0  |  0

تسهیلات ۵۰ میلیاردی برای مشاغل خانگی

تسهیلات ۵۰ میلیاردی برای مشاغل خانگی

معاون اشتغال اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: امسال ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل خانگی در استان تخصیص یافته است.
طاهری افزود: این تسهیلات با سود ۴ درصد به صورت انفرادی و پشتیبان و از طریق ثبت‌‌نام در سایت مشاغل خانگی در بخش‌های مختلف صنایع دستی، خدماتی، صنعتی، فرهنگی و کشاورزی پرداخت می‌شود.

وی اضافه کرد: سهم مراغه‌‌ از این تسهیلات ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است که ۸۰۰ میلیون تومان آن پرداخت شده است. به گفته معاون اشتغال اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان در مشاغل خانگی برای طرح‌هایی که به صورت پشتیبان اقدام کنند برای اشتغال ۵ تا ۲۰ نفر تا سقف یک میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

طاهری ادامه داد: در طرح مشاغل خانگی برای هر فرد مستقل ۵۰ میلیون تومان و در قالب پشتیبان نیز برای هر اشتغال ۵۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود. وی گفت: در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی تفکیک جنسیتی وجود ندارد و همه افراد می‌توانند با توجه به مهارتشان در خانه برای خود شغل ایجاد کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com