0  |  0

سامسونگ برای تلویزیون‌های خود NFT منتشر می‌کند

سامسونگ برای تلویزیون‌های خود NFT منتشر می‌کند

سامسونگ در رویداد CES ۲۰۲۲ از تصمیم خود برای اضافه کردن توکن‌‌های غیرقابل معاوضه یا همان NFTها به تلویزیون‌‌های خود خبر داد و اکنون این شرکت با اعلام همکاری با وب‌سایت Nifty Gateway، این وعده خود را عملی کرد.
مجموعه Nifty Gateway طی بیانیه‌ای عنوان کرد که «اکنون با پلتفرم NFT سامسونگ یکپارچه شده» و این ادغام به کاربران این امکان را ‌‌می‌دهد تا NFTها را در تلویزیون‌‌های جدید و پیشرفته سامسونگ در سال ۲۰۲۲ ‌مانند مدل‌های QLED و Neo QLED مرور کرده، به نمایش درآورند یا به تعامل بپردازند.
این مجموعه همچنین یک اپلیکیشن را در تلویزیون‌‌های میکرو LED و The Frame این شرکت خواهد داشت. بر اساس این همکاری، کاربران ‌‌می‌توانند NFTها را در تلویزیون‌‌های سامسونگ خود نمایش داده و مشاهده کنند. حتی این امکان برای‌شان فراهم خواهد بود تا NFTها را خریداری کرده یا بفروشند.
سامسونگ نیز در این خصوص عنوان کرد که تلویزیون‌‌های این شرکت برای نمایشگر NFTها، تنظیمات خود را برای ارائه بهترین حالت، بهینه خواهند کرد تا محتوا با بالاترین کیفیت به نمایش درآید. خبری که ‌‌می‌تواند برای آنهایی که نگران‌ کیفیت پایین NFTها در تلویزیون‌‌ها بودند، خوشایند باشد.
یکپارچه‌سازی Nifty Gateway بخشی از اسمارت‌‌هاب ‌سامسونگ خواهد بود و به نظر ‌‌می‌رسد سامسونگ قصد دارد تا NFTها را به عنوان یک اثر هنری محیطی به نمایش درآورد.
دانکن کاک فاستر از بنیان‌گذاران Nifty Gateway گفت که این مجموعه قصد دارد در جریان این همکاری با سامسونگ، NFTها را به خانه‌های میلیاردها انسان بیاورد. وی افزود: «ما خود را متعهد ‌‌می‌دانیم که NFTها را در دسترس قرار دهیم و خرید NFTها را به فرآیندی راحت‎تر از همیشه تبدیل کنیم.»

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: دنیای اقتصاد
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com