0  |  0

متا، ابزارهای درآمدزایی در متاورس را آزمایش می‌کند

متا، ابزارهای درآمدزایی در متاورس را آزمایش می‌کند

متا پلتفرمز، شرکت مالک فیس‌بوک قصد دارد ابزارهایی برای فروش دارایی‌های دیجیتال در پلتفرم واقعیت مجازی Horizon Worlds را آزمایش کند که بخشی کلیدی از برنامه‌اش برای ایجاد متاورس است.
به گزارش انگجت، این ابزارها در ابتدا برای تعداد محدودی از خالقان محتوا فراهم می‌شود و آنها قادر خواهند بود محصول دیجیتالی خود را در فضای شبکه مجازی بفروشند. در این مرحله آزمایشی تنها کاربرانی که بالای ۱۸ سال دارند و ساکن آمریکا و کانادا هستند قادر به خرید کالاهای مذکور خواهند بود. تولیدکنندگان محتوا می‌توانند با این شیوه کسب درآمد کنند و افراد نیز قادر به خرید کالا و سرویس‌های دیجیتال خواهند بود. به گفته متا، شرکت‌کنندگان در این برنامه باید از دستورالعملی که در بخش «سیاست محتوای ممنوع» مشخص شده، پیروی کنند. این شرکت بخشی از بازبینی محتوای این پلتفرم را نیز مانند فیس‌بوک و اینستاگرام به کاربران واگذار کرده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com