0  |  1

شانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۲۲ برگزار می شود

شانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۲۲ برگزار می شود

شانزدهمین مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران ۲۰۲۲ از امروز با تکیه بر فعالیت‌های علمی مبتنی بر عملیاتی سازی، تجاری سازی و درآمدزایی در حوزه اقتصاد دانش بنیان در واحد علوم و تحقیقات برگزار می‌شود.

در این دوره از مسابقات که بعد از ۳ سال وقفه به دلیل اپیدمی کرونا امسال با هدف فرهنگسازی علم رباتیک در قشر جوان و نوجوان برگزار می‌شود، ۱۳۵ تیم دانش‌آموزی و دانشجویی حضور دارند.

یکی از اهداف برگزاری این رویداد علمی، آشنایی بیشتر دانشجویان با علم رباتیک و جهت دهی آنها به فعالیت‌های علمی در این حوزه است، تا در کنار فراگیری مبانی نظری علم رباتیک به مباحث عملیاتی ساخت ربات، بیش از پیش ورود کنند. دسترسی به علم هوش مصنوعی و رباتیک به عنوان یکی دیگر از مهمترین علوم آینده در قالب مسابقات ربوکاپ است.

همچنین یکی دیگر از اهداف مورد توجه در این دوره از مسابقات، علاقمند کردن دانش آموزان برای برنامه ریزی جهت فعالیت علمی در حوزه‌های علم رباتیک در مقاطع بالاتر در دانشگاه آزاد اسلامی است.

شانزدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران ۱۴۰۱ در ۹ لیگ از جمله لیگ‌های دانش آموزی، فوتبالیست، امدادگر، دموی دانش آموزی وکواسپیس وربات های سرویس‌رسان در کار، ربات پرنده، خودرو خودران و دموی بزرگسال برگزارخواهد شد.

این دوره از مسابقات طی سه روز از چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت تا شانزدهم اردیبهشت در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com