0  |  1

دوره عملیاتی طراحی رابط کاربری آکادمی یوزراکس برگزار می شود

دوره عملیاتی طراحی رابط کاربری آکادمی یوزراکس برگزار می شود

با توجه به نیاز روز افزون بازار به محصولات نوآورانه و کاربرمحور و نیاز به ارتقای دانش طراحی محصولات دیجیتال، آکادمی یوزراکس با همراهی جمعی از متخصصان حوزه طراحی و مدیریت محصولات دیجیتال، دوره عملیاتی طراحی رابط کاربری (User Interface) را برگزار می­نماید.

این دوره جامع شامل 50 ساعت آموزش مفاهیم پایه و کاربردی در در شش بخش اصلی آموزش فیگما و سایر ابزارهای طراحی، طراحی تعاملی، رنگ و تایپوگرافی، طراحی رسپانسیو، آیکون‌ها و تصویرسازی، جذابیت بصری، ساخت پروتوتایپ، تست دیزاین و فرآیندهای ساخت رزومه و پورتفولیو حرفه­ای، همراه با انجام پروژه عملی طراحی UI است.

علاوه بر آموزش مفاهیم، به منظور کارآزمایی و تجربه عملی طراحی، شرکت کنندگان یک پروژه واقعی طراحی UI  را بصورت کامل و با همراهی منتورهای تخصصی در طی دوره انجام خواهند داد و مهارت های لازم برای طراحی، بهبود و ارتقا محصول کاربرمحور را کسب می­کنند.

همراهان مدیر اینفو می توانند با کد تخفیف 15 درصدی modirinfo در این دوره جامع شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می­توانید به سایت www.userxacademy.ir/ui/  مراجعه کنید.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com