0  |  0

کنفرانس بین المللی بهینه‌سازی و بهره‌وری انرژی برگزار می ‌شود

کنفرانس بین المللی بهینه‌سازی و بهره‌وری انرژی برگزار می ‌شود

نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی بهینه‌سازی و بهره‌وری انرژی ایران ۲۹ و ۳۰ مردادماه سال جاری و با حضور فعالان حوزه انرژی در راستای تحول فناورانه این حوزه برگزار می‌شود.
این کنفرانس بین‌المللی با مشارکت حداکثری سیاست‌گذاران، فعالان اجرایی و صنعتی، شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاهیان و پژوهشگران علمی، می‌تواند به عنوان بزرگترین گردهمایی فعالان این حوزه مهملی برای هم‌اندیشی و ارائه راهکار توسعه بهره‌وری انرژی در کشور قرار بگیرد.
این رویداد ملی و بین المللی که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دیگر متولیان حوزه بهینه سازی و بهره‌وری انرژی در کشور برگزار می‌شود اهدافی چون پاسخ به پیچیدگی‌های فنی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، امنیتی و فرهنگی بهره وری انرژی در کشور، بررسی بهره‌وری انرژی به صورت یکپارچه در کل زنجیره انرژی اعم از تولید، انتقال، توزیع، مصرف و ذخیره سازی در انرژی‌های برق، حرارت، سوخت و خوراک، ایجاد هماهنگی بخش‌های مختلف نفت، نیرو، صنعت، راه و شهرسازی، محیط زیست و علمی و فناوری، ارائه راهکارهای سیاستی را دنبال می‌کند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com