1  |  0

استقبال بی نظیر از شب نجومی در کارخانه نوآوری البرز

استقبال بی نظیر از شب نجومی در کارخانه نوآوری البرز

پنجمین شب نجومی در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، با استقبال بی نظیر نجوم دوستان و خانواده های علاقمند قرار گرفت.
بامداد روز جمعه سوم تیرماه، پنجمین شب نجومی همزمان با تقارن بی نظیر سیاره های زحل، مشتری، ماه، مریخ، تیر و عطارد با حضور خانواده های علاقمند به نجوم در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز برگزار شد.

در این مراسم، علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت نجوم و آشنایی با اجرام آسمانی همچنین استفاده از ربات آسمان نورد و امکان رویت هر کدام از اجرام آسمانی با چشم مسلح، از دیگر ویژگیهای این شب تابستانی بود. همچنین پس از ۲۰ سال، امکان رویت همزمان زحل، مشتری، مریخ،ماه، تیر و عطارد بدون چشم مسلح امکان پذیر بود.

موقعیت جغرافیایی و امکانات بی نظیر رفاهی و تفریحی این مجموعه، همچنین دسترسی آسان به تهران و البرز و ایجاد ظرفیت های مناسب برای حضور خانوادگی از ویژگیهای این شب نجومی بود.

بسیاری از شب های نجومی، نیمه های شب در دل کویر و با امکانات بسیار محدود رفاهی برگزار می شود، ولی ارایه خدمات رفاهی در کنار استفاده از امکانات تخصصی و اساتید مجرب، ویژگیهای خاصی به شب های نجومی کارخانه نوآوری البرز داده است.

شب های نجومی در کارخانه نوآوری البرز، به همت یکی از شرکت های خلاق مستقر در مجموعه و با هدف توسعه فرهنگی و در راستای فرهنگ سازی کارآفرینی، اشتغال و امیدآفرینی در قشر جوان برگزار می شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com