0  |  0

سرمایه‌گذاری بانک‌ها در صنعت نفت رونق ایجاد می‌کند

سرمایه‌گذاری بانک‌ها در صنعت نفت رونق ایجاد می‌کند

عضو هیات‌رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه‌گذاری در صنعت نفت به‌ویژه سرمایه‌گذاری در میدان‌های مشترک برای کشور و مردم منافع زیادی دارد.
حسین حسین‌زاده درباره استفاده از ظرفیت بانک‌ها در طرح‌های نفت و گاز گفت: در شرایط کنونی مهم‌ترین ابزار برای تامین مالی صنعت نفت و گاز می‌تواند استفاده از سرمایه بانک‌ها باشد. وی افزود: خوشبختانه هم‌اکنون نیز چند بانک‌ وارد سرمایه‌گذاری در صنعت نفت و گاز شده‌اند که این اقدام یکی از شاخص‌های مهم اتکا به توان داخلی و استفاده از سرمایه‌ها و نقدینگی موجود در کشور است. عضو هیات‌رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه امروز یکی از اولویت‌های صنعت نفت توسعه میدان‌های مشترک نفت و گاز است، تصریح کرد: باید منابع و سرمایه‌های سرگردان را به این صنعت تزریق کرد. حسین‌زاده اظهار کرد: به‌یقین این تصور که مجموعه نفت‌و‌گاز می‌تواند به‌طور دائم و مستمر به ما درآمد بدهد بی‌‌آنکه برای نگهداشت و روزآمد کردن تجهیزات آن هزینه کنیم، تصور اشتباهی است. متاسفانه عده‌ای در عمل اعتقادی به هزینه‌کرد برای نگهداشت صنعت نفت ندارند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com