0  |  0

پایان همکاری طراح مشهور جانی آیو با اپل

پایان همکاری طراح مشهور جانی آیو با اپل

جانی آیو، طراح مشهور محصولات اپل، به همکاری با این شرکت پایان می‌دهد.جانی آیو در سال ۲۰۱۹ پس از دو دهه فعالیت در اپل، این شرکت را ترک کرد و شرکت خود به نام لاوفرام (LoveFrom) را تاسیس کرد که اپل یکی از نخستین مشتریان آن بود. حالا هر دو طرف چند هفته پیش از پایان مدت قراردادشان، توافق کردند این توافق را تمدید نکرده و برای نخستین‌بار از دهه ۱۹۹۰، دیگر با هم همکاری نکنند. آیو یکی از طراحان نزدیک به استیو جابز بود و در طراحی بسیاری از مهم‌ترین محصولات این شرکت مشارکت داشت. قرارداد چندساله شرکت لاوفرام با اپل، ۱۰۰ میلیون دلار ارزش داشت و قبول هر پروژه‌‌ای را که اپل آن را در رقابت با محصولاتش تشخیص دهد برای لاوفرام ممنوع کرده بود. گویا آیو خواستار آزادی قبول مشتریان جدید بدون کسب اجازه از اپل بوده است و این امر با مخالفت مدیران اپل مواجه شده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com