0  |  1

هفتمین دوره مسابقات برنامه نویسی چالش های فناوری اطلاعات برگزار شد

هفتمین دوره مسابقات برنامه نویسی چالش های فناوری اطلاعات برگزار شد

هفتمین دوره مسابقات برنامه نویسی چالش های فناوری اطلاعات کشور با حضور 250 نفر از نخبگان برنامه نویسی کشور در محل صندوق نو آوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رویداد، هفتمین دوره مسابقات برنامه نویسی چالش های حوزه فناوری اطلاعات کشور "ICT Challenge 7 " در تاریخ 23 و 24 تیر ماه 1401 با حضور 250 نفر از نخبگان برنامه نویسی کشور در قالب 85 تیم دو الی 4 نفره در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به رقابت پرداختند.

این رویداد به همت دانشگاه صنعتی شریف و گروه فناوری اطلاعات شریف Sharif ICT و با حمایت استراتژیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.

حامیان اصلی این رویداد شرکت صنایع الکترونیک زعیم، شرکت راهبرد هوشمند شهر، بانک رفاه، بانک تجارت، شرکت فناوری اطلاعات بهپایا، شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، شرکت توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ)، شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پرسیس رای بین بودند

به گفته دبیر اجرایی رویداد هدف اصلی از برگزاری مسابقات شناسایی استعداد های برنامه نویسی از کل کشور و اتصال آنها به بازار کار در این حوزه می باشد.

روز اول مسابقات به صورت حضوری از ساعت 9 صبح الی 18:00  به رقابت و  بررسی توانایی حل مسئله شرکت کنندگان گذشت.

در این مسابقات 5 چالش با عناوین ذخیره سازی ابری، مدیریت پسورد، اتبوس ها، تجمیع و بانک شهر توسط کمیته فنی مسابقات که شامل افراد برجسته در حوزه فناوری اطلاعات که اعضا از هیئت علمی گروه Sharif ICT ، شرکت فناوری اطلاعات زعیم و بانک شهر بودند تعیین شده بود.

روز دوم مسابقات به صورت غیر حضوری و آنلاین به اجرای مراحل داوری و اختتامیه مسابقات گذشت.

هفتمین دوره مسابقات برنامه نویسی چالش های فناوری اطلاعات

در نهایت نفرات برتر مسابقات به شرح زیر معرفی شدند.

مقام اول مسابقات:
گروه IBIT
1- امیرحسین واحدی دیپلم ریاضی از تهران

2- رضا عطار زاده کرمانی کارشناسی مهندسی کامپیوتر از مشهد

3- محمد مهدی قائمی کارشناسی مهندسی کامپیوتر از همدان

مقام دوم

گروه ایران

1- شهریار شریعتی مطلق دانشجوی کارشناسی علوم کامپیوتر دانشگاه مازندران از خراسان شمالی

2- محمد صادق نعمت پور کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت از زنجان

مقام سوم

تیم ملت امام حسین

1- جواد کریمی کارشناسی علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیر کبیر

2- امیررضا پور اخوان کارشناسی علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیر کبیر

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com