0  |  0

دومین دوره تربیت مدیر محصول برگزار می‌شود

دومین دوره تربیت مدیر محصول برگزار می‌شود

مدیریت محصول، از جمله مفاهیمی است که در سال­های اخیر به فرآیند توسعه کسب‌و‌کار افزوده شده است و به دلیل نقش مهمی که در توسعه بازار داشته است، سازمان­‌ها به‌دنبال جذب مدیران محصول کارآمد هستند. مدیریت محصول یک شغل میان رشته­‌ای (محل اتصال تیم‌های فنی، تجربه کاربری و کسب‌و‌کار) است و به دلیل چندوجهی بودن وظایفی که به مدیران محصول تفویض می­‌شود، یادگیری دانش و مهارت آن زمان‌بر است و منابع آموزشی منسجمی در این رابطه وجود ندارد.

در همین راستا آکادمی یوزراکس اقدام به طراحی و برگزاری‌‌ نموده است. این دوره آنلاین مشتمل بر 60 ساعت آموزش مفاهیم و مهارت­های مورد نیاز برای مدیران محصول است که روزهای یکشنبه و سه‌­شنبه هر هفته ساعت 18 تا 21 برگزار می­‌شود. آموزش‌های دوره جامع مدیریت محصول در بخش ­های مفاهیم پایه مدیریت محصول، شناخت سازمان و چرخه عمر محصول، چابکی و چارچوب اسکرام، شاخص های ارزیابی محصول  (KPI)، OKR، مهارت­های نرم، علم داده، دانش طراحی، دانش فنی و برنامه نویسی و روندهای شغلی مدیریت محصول است. همچنین همه شرکت­کنندگان می‌­توانند در طی دوره از مشاوره برای بهبود محصول یا پروژه خود بهره­مند شوند.

دوره آموزشی تربیت مدیر محصول از چهارم مردادماه سالجاری آغاز می­شود و اطلاعات دوره در سایت www.userxacademy.ir/pm قابل مشاهده است.

همراهان محترم مدیر اینفو می­‌توانند با کد تخفیف modirinfo  در این دوره شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می­توانید از طریق تلفن های 02166128068 و 09366129101 با دبیرخانه دوره در تماس باشید.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com