2  |  0

همایش «عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی» شهریور ماه برگزار می‌شود

همایش «عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی» شهریور ماه برگزار می‌شود

بیست و چهارمین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی با موضوع درس‌آموخته‌‌‌های نگهداشت سرمایه انسانی ۶ و ۷ شهریورماه ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.
روز دوم این همایش به تور بازدید و کارگاه‌های آموزشی در کارخانه نوآوری آزادی و ضیافت متخصصان منابع انسانی، اختصاص دارد. از محورهای این همایش دوروزه می‌‌‌توان به نگه‌داشت سرمایه‌های انسانی در شرکت‌های نوپا، خلاق و دانش‌بنیان؛ نقش فناوری‌ها و هوش مصنوعی در نگه‌داشت سرمایه انسانی و چالش‌های توسعه مدیران در سازمان‌ها اشاره کرد. سازوکارهای ایجاد محیط کار آرمانی رشد و توسعه؛ سیاست‌های نوین جبران خدمات و نگه‌داشت نیروهای مستعد و خبره سازمانی با رویکرد تعادل کار و زندگی از دیگر محورهای بیست و چهارمین همایش عرصه یادگیری است. در این همایش، همچنین به ایجاد شهروند سازمانی در سازمان‌ها، ارتقای معیشت و شانیت کارکنان و خروج متخصصان و چالش‌‌‌های نگه‌داشت پرداخته می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com