0  |  0

برگزاری ۷۰ دوره‌ توانمندسازی دانش‌بنیان ها برای تحقق شعار سال

برگزاری ۷۰ دوره‌ توانمندسازی دانش‌بنیان ها برای تحقق شعار سال

رئیس اداره توانمندسازی واحدهای فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به تقویم سالانه آموزشی شرکت‌های فناور اظهار داشت: در سال جاری حدود 70 دوره آموزشی برای شرکت‌ها برنامه‌ریزی شده که نیمی از آن در نیم‌سال اول برگزار شد.
اکبر قاسمی ادامه داد: برپایی این دوره‌ها به طور میانگین هفته‌ای یکبار و به صورت وبینار است و اغلب در قالب موضوعات مدیریتی، قوانین، بازرگانی، سازمانی و منابع انسانی ارائه می‌شود.
وی مخاطب این دوره‌ها را شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در سراسر استان عنوان کرد و گفت: در راستای تحقق شعار حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در سال‌جاری، این دوره‌ها تنها به شرکت‌های مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اختصاص ندارد و شرکت‌های دانش‌بنیان در سراسر استان اصفهان نیز می‌توانند از آنها بهره‌مند شوند.
رئیس اداره توانمندسازی واحدهای فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خاطرنشان کرد: دوره‌های مهارتی نیز به صورت بسته‌های بالای 20 ساعت برای فراگیران ارائه می‌شود و به صورت تخصصی در دوره‌هایی مانند دیجیتال مارکتینگ، مبانی حقوقی و تنظیم قراردادها، منابع انسانی و مدیریت کسب و کار، کوچینگ و ... آموزش می‌بینند.
قاسمی برگزاری این دوره‌های آموزشی را از طریق اداره توانمندسازی واحد‌های فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان هاب صندوق نوآوری و شکوفایی عنوان کرد و افزود: شرکت‌های دانش‌بنیان از حمایت و تخفیف ۹۰ درصدی این صندوق برخودار خواهند بود.

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: www.istt.ir
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com