0  |  0

دومین چالش نوآوری حوزه کودکان و نوجوانان برگزار می شود

دومین چالش نوآوری حوزه کودکان و نوجوانان برگزار می شود

دومین چالش نوآوری در حوزه کودک و نوجوان با همکاری مشترک پارک فناوری پردیس و دفتر یونیسف برگزار می‌شود.
در این رویداد برترین راهکارهای نوآورانه برای حل مشکلات پیش روی کودکان و نوجوانان شناسایی و معرفی‌ شده و مورد حمایت قرار می‌گیرند.
چالش‌ها در سه گروه یادگیری و بازی، بهداشت و حمایت از کودکان و برابری و خدمات حمایت اجتماعی قرار دارند.
در این راستا پارک فناوری پردیس از تمامی سازمان‌ها، مؤسسات یا شرکت‌های واجد شرایط (اشاره‌شده در فراخوان) به‌خصوص فعالان اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی در ایران ازجمله شرکت‌های نوپا (استارتاپ‌ها)، شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان و غیره دعوت می‌کند راهکارهای نوآورانه خود را با شرکت در دومین چالش نوآوری یونیسف در ایران ارائه دهند.
مهلت ارسال راهکارهای نوآورانه دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱ است و متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط و نحوه شرکت در چالش به فراخوان منتشرشده در سایت یونیسف ایران مراجعه کنند.
دور اول «چالش نوآوری» در سال ۲۰۲۱ و با همکاری مشترک دفتر یونیسف و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برگزار شده بود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: راه پرداخت
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com