0  |  0

سومین دوره جایزه انتقال فناوری «TTA۲۰۲۲» برگزار می شود

سومین دوره جایزه انتقال فناوری «TTA۲۰۲۲» برگزار می شود

پارک فناوری پردیس فناوران ایرانی را به شرکت در سومین دوره جایزه انتقال فناوری «TTA۲۰۲۲» دعوت کرد.
،سومین دوره جایزه انتقال فناوری «TTA۲۰۲۲»، به ابتکار پارک فناوری پردیس به عنوان دبیرخانه دائمی D-8 TTEN و به میزبانی شورای تحقیقات علم و فناوری ترکیه (توبیتاک) در شهر استانبول برگزار می شود.
بر اساس آیین‌نامه این طرح به «بهترین قرارداد انتقال فناوری» که در بازه زمانی اول ژانویه ۲۰۲۱ تا اول نوامبر ۲۰۲۲ بین حداقل یکی از کشورهای عضو گروه دی هشت یا سازمان همکاری اسلامی امضا شده باشد، «جایزه انتقال فناوری» توسط دبیرکل سازمان دی هشت اهدا می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با پست الکترونیک tta@d۸tten.org یا شماره‌ ۰۰۹۸۹۳۷۶۴۹۳۹۸۸ تماس بگیرند.
افراد یا شرکت های متقاضی برای حضور در این دوره از برگزاری جایزه انتقال فناوری، برای تکمیل فرم ثبت‌نام تا تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۲۲ (۲۵ مهرماه ۱۴۰۱) فرصت دارند به سایت https://d8tten.org/technology-transfer-award مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، گروه هشت کشور اسلامی در حال توسعه با نام اختصاری گروه دی هشت (D۸)، گروهی اقتصادی متشکل از هشت کشور در حال توسعهٔ اسلامی: ایران، ترکیه، پاکستان، بنگلادش، اندونزی، مالزی، مصر و نیجریه است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com