0  |  0

کسب و کار فعالان استارت آپی حوزه علوم شناختی رونق می یابد

کسب و کار فعالان استارت آپی حوزه علوم شناختی رونق می یابد

کسب و کار فعالان استارت اپی در حوزه علوم و فناوری های شناختی با برگزاری وبیناری رونق و توسعه می یابد.
با هدف رونق و توسعه کسب و کارهای نوپا و تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی ثبت نام از استارت اپ های حوزه علوم شناختی جهت حضور در دوره اعتبارسنجی کسب و کار را آغاز کرد.
در چارچوب این هدف، وبینار آشنایی با محتوای اولین دوره اعتبارسنجی کسب و کار برای فعالان استارت اپی در حوزه علوم و فناوری های شناختی برگزار شد.
این دوره اعتبارسنجی به استارت آپ‌ های شرکت کننده کمک می‌کند تا قابلیت تبدیل ایده ها ی فناورانه به محصولات و ورود به بازار کسب و کارهای موفق را مورد بررسی قرار دهند.
در این وبینار مفاهیم اولیه کسب و کار از قبیل استارت اپ، مقیاس پذیری، نوآوری، فناوری و همچنین سرفصل‌ها شرایط و الزامات حضور در این دوره ازجمله ارائه طرح مبتنی بر علوم و فناوری‌های شناختی و وجود تیم منسجم (حداقل ۲ نفر) برای مخاطبان تشریح شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com