0  |  0

«دوره پرورش 200 کارآفرین جوان» در کشور برگزار می‌شود

«دوره پرورش 200 کارآفرین جوان» در کشور برگزار می‌شود

با هدف توانمندسازی ، ارتقای دانش و پرورش ایده‌های نوآورانه و خلاقانه برای رونق کسب و کارها و تجاری‌سازی محصولات یک دوره آموزشی تحت عنوان «دوره پرورش 200 کارآفرین جوان» در کشور برگزار می‌شود.
فعالان شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق درحوزه علوم و فناوری‌های شناختی و دانشجویان علاقه‌مند به این حوزه می‌توانند از این فرصت آموزشی برای ارتقای دانش و توانمند‌سازی بازار کسب و کار و توسعه ایده‌های خلاقانه استفاده کنند.
در این دوره آموزشی آنلاین «خلاقیت و نوآوری»، «تفکر سیستمی»، «مدیریت مالی»، «تدوین برنامه بازار یابی»، «کار تیمی»، «مدیریت برند» و «تدوین طرح کسب و کار» توسط استادان و متخصصان فنی و صنعتی برای افراد دارای ایده های خلاقانه در حوزه کسب و کار در یک بازه زمانی به مدت 112 ساعت، آموزش داده می شود.
این رویداد آموزشی- پرورشی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی براساس انتخاب سازمان بین المللی تجارت (ITC) از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار و بودجه آن نیز توسط اتحادیه اروپا در چارچوب «پروژه توسعه تجارت میان جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اروپا: کمک‌های فنی ، ظرفیت‌سازی و زنجیره ارزش مرتبط با تجارت» تامین شده و برای شرکت کنندگان در دوره رایگان است.
علاقه مندان می توانند برای شرکت در این دوره از طریق لینک https://edu.imi.ir/TCenter ثبت نام کنند.

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com