0  |  0

تمدید مهلت ثبت‌نام در رویداد شناسایی استارت‌آپ‌های بیمه‌

تمدید مهلت ثبت‌نام در رویداد شناسایی استارت‌آپ‌های بیمه‌

مهلت ثبت درخواست در رویداد شناسایی استارت‌آپ‌های بیمه‌ای و دارندگان طرح‌های فناورانه و نوآورانه صنعت بیمه تا ۱۵ آذر ماه جاری تمدید شد.
صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای مأموریت خود مبنی بر تأمین مالی طرح‌های نوآورانه، سرمایه‌گذاری جسورانه در استارت‌آپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر را در قالب «هم‌سرمایه‌گذاری» با عاملان سرمایه‌گذاری و همچنین شتاب‏دهنده‌های دانش‌بنیان آغاز کرده است. به ‏همین منظور و با همکاری بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برنامه جامعی را در قالب رویداد دوشنبه‌‏های استارت‌آپی و پیوند برگزار می‌کند.
شرکت‌کنندگان در این رویداد استارت‌آپ‌ها و دارندگان طرح‌های سرمایه‌پذیر و طرح‌های نوآورانه در حوزه فناوری‌های نوین بیمه، به عنوان سرمایه‌پذیر خواهند بود. همچنین سرمایه‌گذاران خطرپذیر، صندوق‌های پژوهش و فناوری، صندوق‌های جسورانه بورسی، سرمایه‌گذاران شرکتی، سایر صندوق‌ها و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری جسورانه، نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی، شتاب‏دهنده‌ها، مراکز رشد، پارک‌های علم و فناوری از دیگر حاضران این رویداد خواهند بود.
خریداران و مشتریان بالقوه محصولات و خدمات استارت ‏آپی، سازمان‌ها و نهادهای حامی و سیاست‏گذار، فناوران، پژوهشگران، دانشجویان، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی، مخترعان و یا تیم‌های تحقیقاتی علاقه‏‌مند به کارآفرینی نیز امکان حضور در رویداد دوشنبه‌های استارت‌آپی با موضوع شناسایی استارت‌آپ‌های بیمه‌ای و دارندگان طرح‌های فناورانه و نوآورانه صنعت بیمه را خواهند داشت.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، محورهای این رویداد کاربرد فناوری‌هایی نظیر بلاکچین Blockchain، اینترنت اشیاء (IOT)، هوش مصنوعی (AI) و کلان داده (Big data) در صنعت بیمه، طراحی ابزارهای بیمه مانند اپلیکشن‌ها، بسته‌ها و نرم‌افزارهای موبایلی، مدیریت ریسک مبتنی بر فناوری‌های نوین بیمه، طراحی محصولات و ابزارهای نوین بیمه‌ای با هدف پوشش انواع ریسک‌های نوظهور از قبیل ریسک‌های سایبری، نظارت هوشمند، شناسایی و مقابله با تقلبات بیمه‌ای، حاکمیت داده و راهبری سازمان‌های بیمه‌ای و همچنین یکپارچه‌سازی شبکه ارتباطات و اطلاعات صنعت بیمه خواهد بود.
متقاضیان برای شرکت در این رویداد فرصت دارند تا روز ۱۵ آذر ۱۴۰۱ از طریق لینک https://www.inif.ir/web/guest/insurance نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com