0  |  0

دوره مقدماتی بلاک‌چین برگزار می شود

دوره مقدماتی بلاک‌چین برگزار می شود

ین دوره با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و با همکاری صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق و دانشگاه صنایع و معادن ایران 10 آذرماه سال 1401 برگزار می‌شود و به مشارکت‌کنندگان در این دوره آموزشی مدرک تحصیلی معتبر از دانشگاه صنایع و معادن ایران ارائه خواهد شد.
مفاهیمی چون «بلاک‌چین چیست؟»، «ساختار بلاک‌چین»، «هشینگ و رمزنگاری»، «انواع بلاک‌چین»، «قراردادهای هوشمند»، «چالش‌های بلاک‌چین»، «رمز‌ارزها (ارزهای رمز پایه)»، «کاربردهای بلاک‌چین» و «راه‌اندازی مدل‌های کسب‌و‌کار در بلاک‌چین» در این دوره آموزش داده می‌شود.
این واژه که از دو کلمه block و chain تشکیل شده به معنی زنجیره بلوکی است. در واقع زنجیره‌ای از بلوک‌هایی است که اطلاعات خاصی را نگهداری می‌کنند. بلاکچین مثل یک دفتر کل توزیع شده برای ثبت اسناد است که همواره به همه افراد شبکه دسترسی به اطلاعات را می دهد. ویژگی منحصر به فرد بلاکچین این است که اطلاعات ثبت شده در آن به راحتی قابل تغییر دادن نیستند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا 7 آذرماه فرصت دارند

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com