1  |  0

مرکز نوآوری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات راه‌اندازی می شود

مرکز نوآوری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات راه‌اندازی می شود

سید محمد رضوی زاده رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در نخستین جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که دوشنبه صبح برگزار شد، با اشاره به تاریخچه‌ای از تشکیل و فعالیت این پژوهشگاه در سال‌های گذشته، گفت: هم اکنون پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با مأموریت دیدبانی و مغز متفکر و پیشران صنعت به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
وی گزارشی از اولویت‌ها و برنامه‌های پژوهشگاه ارائه کرد و درباره اقداماتی که در حوزه زیرساخت‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شده، افزود: ۳۰ پروژه برای شبکه ملی اطلاعات در این پژوهشگاه تعریف شده است و ۵ پروژه با شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه و ۵ پروژه نیز با دستگاه‌های خارج از وزارت ارتباطات در حال انجام است.
رضوی زاده به برنامه‌های پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش ارتباط با دانشگاه نیز اشاره‌ای کرد و گفت: ۱۵ قرار داد مشاوره‌ای با تیم‌های دانشگاهی و حمایت از پایان نامه‌های دانشگاهی، برخی از برنامه‌های این حوزه برای ارتباط با دانشگاه است.
وی راه اندازی مرکز نوآوری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات را یکی دیگر از برنامه‌های پژوهشگاه عنوان کرد و افزود: با راه اندازی این مرکز زنجیره بین پژوهشگاه و پارک فناوری اطلاعات در وزارت ارتباطات تکمیل می‌شود.
رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به تشکیل شبکه آزمایشگاهی این پژوهشگاه نیز اشاره‌ای کرد و گفت: این پژوهشگاه به غیر آزمایشگاه‌های خود، آزمایشگاه‌های دیگری هم در دانشگاه‌های کشور تجهیز کرده است که با راه اندازی شبکه آزمایشگاهی، امکان سرویس دهی بهتر این آزمایشگاه‌ها فراهم می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com