0  |  0

رویداد «نانو استارت اپ» برگزار می‌شود

رویداد «نانو استارت اپ» برگزار می‌شود

با هدف حمایت و توسعه شرکت‌های فناور و نوآور در حوزه نانوفناوری، ستاد توسعه فناوری نانو با برگزاری رویداد «نانواستارت اپ» زمینه را برای رونق کسب و کارهای این حوزه فراهم می‌کند.
افرادی که در مرحله اول یازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو شرکت کرده‌اند، می‌توانند با ثبت ایده در ششمین دوره نانواستارت‌آپ، در عرصه رقابتی این حوزه شرکت کنند و در صورت پذیرفته شدن ضمن بهره‌مندی از حمایت‌های این برنامه، کسب و کار خود را توسعه دهند.
مخاطبان این دوره، تمامی شرکت‌کنندگان در مرحله اول یازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی هستند که درصدی بالاتر از صفر را در این آزمون کسب‌ کرده و دارای ایده نانویی و کاربردی هستند. با همین هدف، امکان ارائه ایده از طریق درگاه ثبت مشخصات تا ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۱ فراهم شده است.
نانواستارت‌آپ، برنامه حمایت از کسب و کارهای نانویی در ایران با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، به دنبال حمایت مادی و معنوی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مستعدی است که به دنبال کارآفرینی، راه‌اندازی استارت‌آپ و حل چالش‌های موجود در کشور هستند.
مرحله نخست یازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو به صورت مجازی در تابستان۱۴۰۱ برگزار شد. تمام افراد، اعم از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی که در این آزمون شرکت کرده و درصدی بالاتر از صفر را کسب کرده‌اند، به شرط ارائه ایده نانویی و کاربردی، مجاز به ثبت‌نام در ششمین دوره نانواستارت‌آپ هستند.
متقاضیان ورود به این برنامه می‌توانند با ارسال اطلاعات موردنیاز تا ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۱ اطلاعات مربوط به طرح خود را ثبت کنند. این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
شرکت‌کنندگان پس از تکمیل فرم ثبت‌نام و ارائه مستندات تکمیلی (منظور پروپوزال طرح است که پس از ثبت‌نام اولیه توسط دبیرخانه برای متقاضی ارسال می‌شود) در جلسات داوری شرکت می‌کنند. پیش از داوری، جلسات راهبری، مشاوره و آموزش تحت عنوان دوره پیش‌شتابدهی توسط مدرسان و مربیان دبیرخانه نانواستارت‌آپ برگزار می‌گردد تا متقاضیان با آمادگی بیشتری در جلسات داوری شرکت کنند. امکان اصلاح ایده و دریافت مشاوره در این دوره وجود دارد.
پذیرفته‌شدگان در جلسات داوری نهایی از حمایت‌های ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در قالب برنامه نانواستارتاپ بهره‌مند خواهند شد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com