1  |  0

نخستین رویداد ایده‌پردازی حوزه بازی‌سازی و سرگرمی رسانه‌ای

نخستین رویداد ایده‌پردازی حوزه بازی‌سازی و سرگرمی رسانه‌ای

نخستین دوره رویداد ایده پردازی حوزه بازی سازی و سرگرمی رسانه ای با هدف شناسایی استارتاپ ها، شرکت ها و تیم های فعال و صاحب ایده در حوزه های تخصصی رویداد، معرفی ظرفیت های همکاری مشترک به ویژه در حوزه ارائه APIهای تخصصی و خدمات زیرساخت دیجیتال به فعالان حوزه بازی و (سرگرمی رسانه ای)، شناسایی و احصاء نیازهای فعالان اکوسیستم سرگرمی و بازی به دارایی ها و ظرفیت های بالقوه اپراتور و شرکت های وابسته اپراتور، ظرفیت سازی به ویژه در حوزه منابع انسانی و جایگاه یابی گیم لاین همراه اول به عنوان یک بازیگر جدی در اکوسیستم بازی و سرگرمی کشور و شناسایی ظرفیت های سرمایه گذاری از طریق بازوهای سرمایه گذاری خطرپذیر این اپراتور در حوزه های مورد نظر رویداد توسط مرکز تحقیق و توسعه همراه اول برگزار می شود.
محورها و مسیر برگزاری اولین دوره این رویداد با توجه به اهداف مذکور در دو محور اصلی بازی های موبایلی و پلتفرم های کسب و کاری مبتنی بر بازی و سرگرمی رسانه ای برنامه ریزی شده است.
افراد و تیم هایی که علاقه‌ و دانش پایه‌ در حوزه بازی سازی دارند و علاقه مندند که در یک چالش هدفمند بازی سازی توانایی های خود را محک بزنند، رشد کنند و بر دانش تخصصی و تجربه عملی خود بیفزایند؛ همچنین افراد، تیم ها یا شرکت هایی که قبلا اقدام به تولید یک یا چند بازی موبایلی کرده اند و تمایل به معرفی بازی خود به شبکه کارشناسان، متخصصان و بازوهای سرمایه گذاری همراه اول دارند؛ به همراه افراد، تیم ها و شرکت هایی که مبادرت به طراحی یا راه اندازی پلتفرم های کسب و کاری در زمینه بازی و سرگرمی رسانه ای کرده اند یا صاحب ایده ای در این زمینه هستند، مخاطبان اصلی این رویداد هستند.
به برگزیدگان این رویداد جوایز ارزنده ای از قبیل حمایت های مادی تا سقف یک میلیارد ریال و حمایت های معنوی همچون امکان انتشار بازی در بازارهای بین المللی، امکان انتشار بازی در پلتفرم های داخلی همراه اول مانند اوانو و... اعطاء خواهد شد.
علاقه مندان می توانند تا ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ اقدام به ثبت نام و ارسال طرح های خود کنند.
همچنین رویداد حضوری و معرفی برگزیدگان این رویداد متعاقبا اعلام خواهد شد؛ شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت این رویداد به نشانی mci.ir/web/rd/game-event اقدام به تکمیل فرم های مربوطه و شرکت در این رویداد کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com