1  |  2

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران: فراخوان جذب فرصت سرمایه‌گذاری در AI

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران: فراخوان جذب فرصت سرمایه‌گذاری در AI

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برای جذب طرح و فرصت سرمایه‌گذاری در حوزه اینترنت اشیا و هوش مصنوعی جهت اجرای طرح تانا در استان تهران فراخوان داد.
این فراخوان با هدف ایجاد فرصت سرمایه گذاری در طرح‌های حوزه اینترنت اشیا و هوش مصنوعی تا رسیدن به کسب و کار نوپا با محوریت طرح تانا (توسعه و ارتقای زیست بوم نوآوری استان‌ها) در استان تهران است.
از ایده‌های برتر با اعطای جوایز نقدی حمایت می‌شود. بر این اساس به نفر اول ۱۰ میلیون تومان، به نفر دوم ۶ میلیون تومان و به نفر سوم ۴ میلیون تومان اعطا خواهد شد.
توانمندسازی و منتورینگ طرح‌های جذب شده، برگزاری کارگاه‌های ارائه مؤثر، معرفی به سرمایه گذاران در روز رویداد نهایی و امکان استفاده از کلینیک کسب و کار از حمایت‌های غیر نقدی است.
از دیگر حمایت‌های غیر نقدی می‌توان به امکان استفاده از کارگزاران پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، شبکه‌سازی و استفاده از تجربیات متخصصان و نهادهای فعال در اکوسیستم تانا و ارائه گواهی حضور در رویداد «تانا» در استان تهران اشاره کرد.
مهلت ثبت نام صاحبان طرح‌ها تا ۲۳ بهمن ماه و مهلت ثبت نام سرمایه‌گذاران تا ۸ اسفندماه ۱۴۰۱ تعیین شده است.
صاحبان طرح‌ها و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند سرمایه‌گذاری در طرح‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۰۹۰۳۱۵۵۵۹۳۷ و شماره ثابت ۸۸۲۲۰۷۰۰ داخلی‌های ۱۷۱،۱۵۱ و ۱۶۸ تماس بگیرند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com