0  |  2

تعداد كاربران اينستاگرام به 400 ميليون نفر رسيد

تعداد كاربران اينستاگرام به 400 ميليون نفر رسيد

اينستاگرام كه تحت مالكيت فيسبوك قرار دارد 400 ميليون كاربر فعال دارد. به گفته‌ي مسئولين اينستاگرام، بيش از نيمي از 100 ميليون كاربر اخير آن، ساكن اروپا و آسيا هستند و بيش از 75 درصد از كل كاربران، خارج از آمريكا زندگي مي‌كنند. پنج سال پيش وقتي اينستاگرام راه‌اندازي شد داشتن 400 ميليون كاربر، يك روياي دست‌نيافتني به نظر مي‌رسيد. مسئولين اينستاگرام خاطر نشان كردند: اكنون ما به تلاش خود براي بهبود اينستاگرام ادامه مي‌دهيم تا اين امكان را براي شما فراهم نماييم كه از طريق تصاوير و ارتباط با ديگران و به اشتراك گذاشتن احساسات خود، جهان را تجربه كنيد. شش سال طول كشيد تا فيسبوك در شبكه‌ي اجتماعي خود به 400 ميليون كاربر برسد. البته امروزه خدمات شبكه‌هاي اجتماعي خيلي عادي‌تر و رايج‌تر از گذشته شده و به خاطر توسعه‌ي تلفن‌هاي همراه هوشمند، خدمات موبايل مثل اينستاگرام مي‌توانند به سرعت رشد كنند.

فيسبوك همواره مركز برنامه‌هاي موبايل بوده است و پلتفرم مسنجر آن در حال حاضر 700 ميليون كاربر فعال دارد. واتس‌آپ نيز 900 ميليون كاربر دارد.

با رشد اينستاگرام و موفقيت آن در تبليغاتش، سود 1 بيليون‌دلاري فيسبوك نيز رفته رفته بيشتر و بيشتر مي‌شود.

 

برگرفته از سايت businessinsider.com

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com