0  |  0

رویداد کارآفرینی گردشگری برگزار می شود

رویداد کارآفرینی گردشگری برگزار می شود

رویداد کارآفرینی گردشگری با همکاری بنیاد نخبگان استان قم و اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار می‌شود.
در راستای برگزاری برنامه‌های توان‌افزایی و به منظور نهادینه‌کردن فرهنگ کارآفرینی و اشتغال‌زایی، رویداد کارآفرینی گردشگری با همکاری بنیاد نخبگان استان قم و اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار می‌شود.
خدمات اماکن زیارتی و بقاع متبرک؛ خدمات حمل‌و‌نقل، اسکان و اقامت؛ خدمات بهداشتی و رفاهی؛ خدمات بانکی و بیمه‌ای؛ خدمات پذیرایی؛ خدمات الکترونیک و خدمات اطلاع‌رسانی ابنیه تاریخی، فرهنگی و مذهبی، از مهمترین بخش‌های این رویداد است.
تسریع در فرآیند عضویت و بهره‌مندی از مزایا و خدمات استقرار در پارک علم‌و‌فناوری استان قم؛ ارایه خدمات ویژه توانمندسازی و رشد به ایده‌‎های برتر توسط صندوق غیردولتی کریمه؛ معرفی جهت حضور در رویداد ملی استارت‌آپ تهران همزمان با روز جهانی جهانگردی و همچنین اعطای جایزه‌های نقدی، از مهمترنی مزایای شرکت در این رویداد است.
لازم به ذکر است، متقاضیان حضور در رویداد کارآفرینی گردشگری استان قم می‌توانند تا 31 شهریور ماه با مراجعه به سامانۀ bmnstartup.ir ثبت‌نام کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com