صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  1

مدل کسب و کار شما

مدل کسب و کار شما

کتاب «مدل کسب و کار شما»، نوشته‌ی «الکساندر استروالدر و تیم کلارک»، ترجمه ی «متین ارشادی و آرین فلاح اسدی»، توسط انتشارات «نشر نوین»، در «253»صفحه  و در سال «1394» منتشر شده است.

کتاب مدل کسب و کار شما، سعی دارد تا با استفاده از مفهوم مدل کسب‌و‌کار، زندگی حرفه‌ای هر شخص را به صورت سازمان یافته‌ای در آورد. اگر افکار کارآفرینی دارید، اگر می‌خواهید یک کارمند موفق برای سازمانتان باشید و بصورت کلی اگر مایلید زندگی شغلی و حرفه‌ای لذت بخش‌تری داشته باشید، خواندن این کتاب که نوشتۀ جمعی از نویسندگان توانایی همچون تیم کلارک، با همکاری الکساندر استروالدر و ایو پیگنوراست را به شما توصیه می‌کنیم.‌

همچنین در این کتاب با مشارکت ۲۳۸ تن از نابغه‌های زندگی و کار، گردآوری شده است.

اگر افکاری پیرامون تغییر (یا بهبود وضعیت) شغل در ذهنتان ایجاد شده است، انتخاب این کتاب گزینۀ مناسبی است.

بنابر یک بررسی، از هر ۶ بزرگسال در آمریکای شمالی ۵ نفر از آنان به تغییر شغل فکر می‌کنند، و به عقیده مشارکت کنندگان این پروژه (که در ۴۳ کشور حضور داشتند) به نظر می‌آید این موضوع در سراسر جهان صدق می‌کند.

به هر حال، بسیاری از ما، در فقدان تفکر سازمان یافته برای این موضوع پیچیده به سر می‌بریم. بگذارید صادق باشیم؛ نام دقیق‌ترش آشفتگی یابی نظمی در موضوع تغییر شغل می‌باشد.

ما به یک روش ساده و قدرتمند نیازمندیم، که سبب هماهنگی میان محیط کاری مدرن و نیازهای شخصی ما نباشد.

مدل کسب و کار شما روشی یک صفحه ای برای بازسازی (بهسازی) زندگی حرفه‌ای‌تان (Business model you: a one-page method for reinventing your career)، نوشتۀ افرادی چون تیم کلارک (Tim Clark)، الکساندر استروالدر و ایو پیگنیور ترجمه شده توسط متین ارشادی و آرین فلاح اسدی است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com