صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

سرچشمه

سرچشمه

کتاب «سرچشمه»، نوشته‌ی «آین رند»، ترجمه ی «مینا شریفی ثابت» توسط انتشارات «نشر آبی»، در «686» صفحه و در سال «1379» منتشر شده است.

مارک کوبان ، یک میلیاردر خودساخته ، به سایت اینساید بیزینس گفته است که هر کارآفرین ملزم به خواندن این کتاب است .

هم چنین این کتاب ، کتاب مورد علاقه ی چارلی ادانل ، شریک در سرمایه گذاری پل بروکلین ، می باشد . او گفته است : « کتابی را بهتر از این کتاب نمی شناسم که اشتیاق و روحیه کارآفرینی را خلاصه کند؛ سوال این نیست که چه کسی به من اجازه انجام کاری را می دهد ، سوال این است که چه کسی من را می تواند متوقف کند ؟ »

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com