صفحه نخست  »  مدیریت  »  کتاب  » 
0  |  0

گام نخست: رهیدن از قانون های کهنه

گام نخست: رهیدن از قانون های کهنه

کتاب «گام نخست: رهیدن از قانون های کهنه»، نوشته‌ی «مارکوس باکینگهام و کورت کافمن»، ترجمه ی «عبدالرضا رضایی نژاد» توسط انتشارات «فرا»، در «368» صفحه و در سال «1381» منتشر شده است.

گام نخست: رهیدن از قانون‏های کهنه، پرفروشترین کتاب سال 2000 در مدیریت کاربردی...

مارکوس باکینگهام و کورت کافمن ما را در این کتاب، به درون انديشه‏ های مديران بزرگ جهان می‏برند و نشان می‏دهند كه چرا و چگونه دانسته‏ های سنتی پيشينيان را كنار می‏گذارند و حقيقت‏های تازه يافته ‏ای را جانشين آن‏ها می‏سازند.

 

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com